[]

Parmak uyuşması

Bir haftadır falan sol elimin iki parmak ucu böyle uyuşuk gibi bi garip. Bunun için hastanede hangi birime gitmek gerekir?
 
Beyin sinir cerrahisi. Boyun fıtığı olabilir.


  • Mistyimage  (23.06.22 09:50:13) 
büyük ihtimalle karpal tünel sendromu veya benzeri bir durum. ortopediye gitmiştim ben.


  • Phoebe  (23.06.22 09:50:54) 
Nöroloji de olabilir. His kaybı için nöroloji bakıyor genelde ama fizik tedavi, beyin ve sinir cerrahisi, ortopedi de anlar.


  • playing star again  (23.06.22 10:24:44) 
nörolojiye başvurun. benimde hastalığım bu şekilde başladı guillian bare sendromu teşhişi koydular.


  • ketkaratudun  (23.06.22 13:15:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.