[]

Kirpi neden ölmüştür?

Arkadaşlar bildiğim bir kirpi, yol üstünde ölmüş. Yolun diğer tarafında büyük bahçe var hep orada takılırdı. Ölüsüne baktım dışkısı çıkmış dışarı tabi ama kan vs hiçbir şey yok. Tüm vücudu sağlam gibiydi.
Niye öldü diye kafamıza takıldı da tahmini olan var mı? 
ölüm anında dışkısının çıkması normal, illa ezilmesine gerek yok.
anlattığınızdan anladığım kadarıyla ezilmemiş zaten.

bir şeyden zehirlenmiş olabilir, yememesi gereken bir şey yemiş olabilir, yaşlanmış eceliyle ölmüş olabilir, hastalanmış olabilir, kendince bir kaza geçirmiş bir yerlerden düşmüş falan olabilir, boğazına bir şey kaçmış ve boğulmuş olabilir.
ilk aklıma gelenler bunlar.
  • blatta hiberna  (23.06.22 02:05:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.