[]

Sivrisinek isirigindan korunmanin bir yolu var mi?

Off sinek kovar kullanirdim eskiden bir tsne ısırmazdi, ama bu sene sinekler mi bagisiklik kazandi yoksa bi ilaci mi bozdular bilmiyirum ama kesinlikle hiçbir ise yaramıyor. Baska bir cozumu var mi?
 
Sinek kovar dediğin raid elektromat tablet mi?

Bizim burada hala işe yarıyor. Sendeki bayatlamış falan olmasın.

Sivrisinek değil de tatarcık ise, o ayrı.
  • Mirket  (22.06.22 23:51:17) 
Pencerelere düzgün tel, sprey olarak da Chrysamed repellent mavi şişe. (Bir de yeşil şişeli, bitki özlü olanı var ama kokusu berbat.)


  • kobuzchu kiz  (23.06.22 00:27:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.