Fenerbahce hic ara vermedi mi bu sene?

Futbol takip etmeyi biraktim sayilir. Gene hazirlik maci gordum eksi gundem basliginda. Lig yeni bitti sanki, tatil yapmadi mi bunlar, ulkelerine gitmedi mi futbolcular?

Pek tatil yapamadılar çünkü şampiyonlar ligi elemeleri temmuzda oynanacak, o yüzden erken başladı fenerbahçe.
Diğer takımlar henüz başlamadı.

  • les yeux blanches  (22.06.22 21:04:25)
her sene bi türk takımı mutlaka sezonu haziran ortası temmuz başı gibi açar.
ülke puanı her sene gerilediğinden statü seribaşı olayı yüzünden. veya ertesi yaz uluslararası bir kupa varsa sıkıştırılmış takvim gereği vs vs..

  • roy keane ve giggs reyiz  (25.06.22 22:41:36)
Muhtemelen 2022 Dünya Kupası Kasım - Aralık aylarında olacağı için çoğu ulusal ligler ve ulusallarası turnuvaları başlangıcı öne çekildi. Şampiyonlar Ligi grup aşaması 1 hafta olsa bile önce çekildi.

Grup aşaması normalde Aralık ayında biterdi, 2022 Dk yüzünden Kasımda bitecek.
  • put it in your appropriate place  (26.06.22 00:15:43)