[]

Ankara'da güvenilir telefon tamircisi arıyorum

Arkadaşlar merhaba,
Ankara'da güvenilir, işinin ehli bir telefon tamircisi arıyorum.
Telefonun iç ekranı kırıldı, değişmesi lazım.
Aslında Samsung yetkili servisine götürebilirim ama format atılmasını istemiyorum. Daha önce oraya götürdüğüm bir telefon "Format atılmasın" diye özellikle belirtmeme rağmen formatlanıp teslim edildi ve maalesef bütün bilgilerim silindi.
Kısacası Ankara'da bildiğiniz güvenilir, dürüst,telefondan parça çalmayacak ya da çıkma parça falan takmayacak, işinin ehli, gözümün önünde ekran değişimi yapabilecek sağlam bir telefon tamircisi varsa, yazabilirseniz sevinirim.

 
Telefon Hastanesi Ankara,
3 yıl önce benim telefon arızasını yapmışlardı, sorun çıkmadı.
tanımam, kefil değilim.
  • ankarakecisi  (21.06.22 21:47:51) 
Ankaray beşevler durağının çaprazında iphone servis var..armut'tan bulmuştum. İlk modellerden olan iphone'u diğer servisler yapamazken ordaki teknik arkadaş yapmıştı. Teknik bilgisi yüksek biri olduğu anlaşılıyordu. Diğer markalara da bakıyorlar diye biliyorum.


  • jepa  (21.06.22 22:49:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.