Nikotinsiz Sigara

Bir arkadaşım kısa film çekiyor. Oyuncu olarak oynayacak arkadaş sigarayı bırakmış ama rol gereği sigara içmesi lazım. Daha önce böyle bir oyunculuk denemesinden sonra sigaraya tekrar başlamış.

Makarona doldurulacak veya kağıda sarılacak sigara benzeri bir bitki var mıdır? Tadı falan pek önemli değil, uzaktan bakınca görüntü tütüne benzesin yeter. Sigara gibi içilsin bitsin. Yabancı dizilerde galiba bitkisel sigara kullanılıyormuş.

Şerbetçi otu, çarkıfelek, misk otu gibi bitkiler yazmışlar ecnebi sitelerinde ama bunlar nerelerde satılır, kurutmak lazım mıdır vs detay bilmiyorum.

hiç denemedim ve hiç deneyeni görmedim ama çay olur mu ki acaba?

  • yazgisiz infaz  (21.06.22 22:07:06)
lavanta. aktarda satılıyor.

  • south park in kapusonlu uyesi  (21.06.22 22:29:23)
ben kuru nane sarar icerdim eskiden. ama bu da sigaraya ozendirebilir yine.

  • supergirl  (21.06.22 23:05:09)
Parliament One, Winston One gibi sigaraların nikotin ve zifir oranları çok düşük. Belki onlar kullanılabilir.

  • otonomo  (22.06.22 01:23:46)