Kendimi nasıl teselli edeyim?

İzmir'de 10 yildir kamuda çalışıyorum. Her yıl Muğla'ya memlekete tayin istiyorum, çıkmıyor. Canim çok sıkkın, moralim bozuk.

Kimin hangi isteği oluyor ki benimki olsun diye düşün, misal Prens Charles da 300 yıldır Kral olmayı bekliyor ama annesi immortal olduğu için olamıyor, Prens de olsan olmayınca olmuyor işte.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (21.06.22 19:18:38)
Özel sektöre bakıp haline şükredebilirsin.

  • geçerkenugradım  (21.06.22 19:22:43)
Siirt te de olabilirdin.

  • halk  (22.06.22 05:46:51)
bence de sadece özel sektöre bakıp haline şükret.

  • alt4y  (22.06.22 08:03:19)
araya mv sokman gerekir
hiç tanımıyorsan önce bi mv bul
kamuda memur musun işçi mi, işçiysen tayin daha zor olabilir tabi
  • comp  (22.06.22 09:45:54)
Comp memurum ancak o taraklarda bezim yok. Bulsam da bizim bakanlık vekil falan tanımaz. Yukarılardan bürokrat olması lazım.

  • fikox  (22.06.22 13:18:21)
kiralar Muğla'da daha pahalıdır belki? bi kontrol et. öyleyse teselli pointler cepte.

hayat beklentiler değil, başına gelenlerdir. üzülecek bambaşka şeyler varken, buna hiç sıra gelmemesi lazım aslında.
  • gabe h coud  (22.06.22 13:31:31)