[]

Yenikapı - Yalova feribot hk.

Arkadaşlar selam.

Daha önce bu arabalı vapuru kullanan varsa oturma düzeni nasıl acaba?
Balkon oturma düzeni ekteki fotoğraftaki gibi gösteriyor.
Balkonda oturma arka arkaya mı yoksa yanyana mı?

Ayrıca 3 kişi için beraber oturabilecek mümkünse seyirli cam kenarı avantajlı koltuklar var mı bildiğiniz?

Teşekkürler

 
Etraf tamamen cam, balkon en ön tarafta full cam ve herkes düz gidiyor yan yana oturuyor. kafeteryayı arkanıza alacak şekilde en sağ ve sol koltuklar direkt cam kenarı. Zaten içerde dolaşmak ve boş yerlere oturmak serbest.


  • megalomaniac  (21.06.22 07:42:17) 
Kimse nereye oturduğuna bakmadan oturuyor. Boşuna heveslenmeyin. Zaten kısacık yol.


  • denizgonen  (21.06.22 15:12:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.