[]

Kısırlaşmadan 1 ay sonra kızgınlık tavırları

Dişi kedim bunu yapıyor :(
Veteriner video çekmişti ameliyatta, bak ovaryum kalmadı vs. gibisinden(mantıklı gelmedi bana çünkü ben zaten anlamam ki hangisi organ hangisi doku, ilerde kendimizi garantiye almak için her ameliyatta çekiyorum demişti)
Neyse şimdi böyle bağırmalar, kapı önünde oturmalar ve beni uyandırmalar başladı 2 gündür.
Ameliyat olalı 1 ay oldu.

Stres şurubu içirdim Swiss.

Napıyım ben?
Normal bir durum mu?

 
Normal diye biliyorum. Çünkü 1 ay gibi kısa bir sürede hormonların dengelenmesi çok erken. Geç mi kisirlastirdiniz? Bazen o da sebep olabiliyor. Biz veterinere danışarak dişi kedimizi 7.ay doğduktan sonra erkek kedimizi de 6.ayin ortalarında kisirlastirdik. Ama şöyle bir şey var kızgınlık belirtileri operasyondan sonra görülebiliyor fakat zaman geçtikçe kayboluyor diye de biliyorum.

Zaman verin:)
  • e mice  (21.06.22 01:08:59) 
Geç kısırlaştı diyebiliriz çünkü yollarımız kesiştiğinde o yetişkin bir sokak kedisiydi.
Umarım öyle olur, teşekkürler

  • megalomaniac  (21.06.22 01:22:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.