Yolunan sakal

Geri çıkar mı?

Sakal yolma takıntım vardı, birkaç ay önce yapmayı bırakmıştım ve düzenli bir sakalım olmuştu.
Geçen hafta nohut büyüklüğünde bir bölgedeki sakalı yoldum, normalde hep geri çıkardı, bir hafta olacak herhalde çıkmıyor.
Kökünü mü kuruttum ne oldu, bu geri çıkar mı?

Bi hafta az bir süre elinle durmadan dokunma bir aya eskisi gibi olur

Boğazımda sol tarafta lenf bezim şişmişti 1 lira büyüklüğünde bir alanda sakal dökülmesi olmuştu tekrar eski haline döndü
  • freebird5406_2  (20.06.22 18:27:45)
Görmeden kimse bir şey diyemez. Dermatoloğa görünün.

  • jack of hearts  (20.06.22 18:28:44)
çıkar kardeşim. 1-3 ay içinde hiç yolunmamış gibi çıkar.

çok nadir bazı insanlarda bazı kökler için küstü denir bazı köklerde sadece çıkmaz.
  • aloneinthedark  (20.06.22 19:56:49)
öyle bir şey olsaydı kadınların birkaç yılda ağda derdi kalmazdı. çıkar her türlü.

  • bohr atom modeli  (21.06.22 00:20:49)