İstanbul'da anneyle gidilebilecek manzaralı kafe önerisi

Annemle oturabileceğimiz mümkünse boğaz manzaralı, alkolsüz mekan önerisi alabilir miyim? Öncelik Beşiktaş, Karaköy ve Eminönü.

Fethipaşa sosyal tesisleri ve etrafındaki cafeler güzel . Bizim valideyi her geldiğinde götürürüm.

Üsküdar'da kalıyor ama vapur da boğaz havası , kuzguncuk falan derken daha eğlenceli olabilir.

buraya da bakabilirsin avrupa yakasında
g.page
  • aids rakun  (20.06.22 16:15:13 ~ 16:17:33)
@aids rakun

Avrupa yakası olacak. Aslında yerler var ama alkolsüz bulmak sorun. Özellikle Beşiktaş'ta.
  • purrp  (20.06.22 16:17:48)
hâlâ açık mıdır bilemiyorum ama Sarayburnu Aile Çay bahçesi burası manzarası harika ama çayları soguk geliyordu genelde.

alkolsüzdür.

Kafe girişi ücretli mi bilmiyorum ama istanbul modern'in kafesi direkt bogaz.

Uygunundan bir yer ve bogaz olmaz derseniz Çatladıkapı Sosyal Tesisleri marmara denizini görüyor komple.
  • liberal  (20.06.22 16:29:56)
dolmabahçe önünde hala duruyorsa beltur vardı. denize 0, belediye işletmesi, hoş.

doya doya deniz görmek açısından size biraz uzağımsı ama arnavutköy'de belediyenin sosyal tesisi var.

+

Yukarıdakinden daha iyi önerim:
Karaköy'de Galataport'ta kahve dünyası'nın ikinci katı tüm boğazı görüyor.
orada farklı kafeler de var.
  • patronaj1  (20.06.22 16:38:39 ~ 16:39:53)
dolmabahçe'nin saat kulesinin önünde beltur var ama saat kulesinin oradan içeriye girin sarayın kendi çay bahçesi var güzel. arabayla giderseniz park yeri zaten orası ya da beşiktaş'tan yürüyerek gidilebilir, güzel bir yürüyüş yolu.

  • tiny penny  (20.06.22 16:46:50)
besiktas sahilde bahcesehir universitesinin on tarafinda cok guzel bir beltur var. aradiginiz yer orasi bence.

  • in vino veritas  (20.06.22 16:55:34)
boğaz manzarasız ama anneyle gidilebilecek ve avrupa yakası pierre loti derim ben

  • yitiksehrinviranedelikalnlisi  (20.06.22 17:15:12)
The market bosphorus

Tatli+kahve butceyi cok zorlamaz ama evet normal mekanlara gore pahali.
  • brkylmz  (20.06.22 18:48:41)