[]

Lesson learned template/ eksiklikler öneriler tablosu

Selamlar arkadaşlar;

Bu tarz bir tablo içerik raporu hazırlamam gerek. En uygun hangi platformda hazırlayabilirim? Excel mi word mü? Ya da daha iyi neresi?

Tabloda kabaca belirli kategoriler olacak bunu yaptık/ buna neden oldu/ bu yapılmali-yapilabilir şeklinde yatayda bir akış diye düşündüm. Başka sizce ne ekleyebilirim? Var mı elinizde örnek şablonlar acaba? Bilgiye öneriye ihtiyacım var biraz:/ Çok makbule geçecek.

Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

 
powerpoint


  • co2s2  (20.06.22 11:41:17) 
boyle seyler ucretlidir. powerpointi acin. sonra google'a aradiginiz template'i karsilayan seyi yazin. ve en kolay anlasilir seyi secip powerpoint'te yaratmaya calisin. sifir bilgiyle en hizli ve sonuc odakli cozum bu olur heralde/


  • buenosdias  (20.06.22 12:36:15) 
SharePoint kullanıyorum ben hocam tavsiye ederim, listeyi filtrelemekte çok daha efektif


  • bepicolombo  (20.06.22 13:18:21) 
He bir de jira bu konuda iyi öğe olarak lessons learned olarak eklerseniz, gayet kontrollü bir şekilde tablonuz tutulur


  • bepicolombo  (20.06.22 13:21:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.