Kadikoyde bi başima vol 1-Yer tavsiyesi

Bugunum tamamen boş, ogrenciligim kadikoyde gecti. Diyorumki gideyim bi dolanayim, biyerlerde kahvalti-tost bi seyler atistirayim. Eski gunleri yad edeyim.

Uzun zamandir gitmiyorum ve mekanlardan bihaberim. Tavsiyeleriniz var midir? Juliet's rooma gitmeyi dusundum. Sakin, bahcesi guzel oluyor diye. Yorumlar baya kotu ama. Bilemedim

Tesekkurler:)

Ben olsam bu güzel havada mekana kapatmam kendimi. Caddebostan sahile bi sandalye atıp saatlerce denizi izlerim. Zaten mekana ödeyeceğin hesapla sandalyeyi çok rahat alırsın.

  • himmet dayi  (20.06.22 10:33:54)
yoğurtçu parkında veya sahilde takılın. olmazsa kalamış parkı.

illa kadıköyde bir cafede oturacağım derseniz, moda caddesinde bir yerlere bakın, nazım'a yakınsanız küff'e oturun, yeni yerleri daha ferah (gibi).

yorumlara da takılmayın, kadıköyde her yer artık kötü, nitelik beklentiniz yüksek olmasın.
  • rewlack  (20.06.22 10:41:01)
Caddebostanda sandalye kiralıyorlar girişinde satın almak zorunda değilsin. Moda sahilden başla caddebostana kadar yürü bence, sonra bağdat caddesinde ayak üstü bi şeyler atıştır içeceğini al sahile git.

  • mg3929  (20.06.22 11:18:02)
Naga da kahvaltı olabilir ya da biraz daha aç bekleyip öğleyin il Pellicano dan pizza olabilir uuff :)
Yoğurtçunun o tarafta Frogy güzel yine Hasırcıbaşı tarafında Boden keyifli. İlk etapta aklıma gelenler böyle.

  • lüzumsuz adam  (20.06.22 11:28:28)
Primitif diyorum ama Pazartesi açık mıydı hatırlayamadım.

  • kumandanim  (20.06.22 11:51:19)