taşınmak için nakliye firması

mr.usta veya kaplumbox ile taşınan var mıdır?

daha önceki taşınmalarımda genelde nakliye firmasından ötürü farklı olaylar yaşadığımdan nispeten profesyonel bi firmayla taşınayım diyorum.

başka önerisi olan varsa önerilere açığım.
istanbul anadolu yakasından aynı site içerisinde taşınacağım.

benim 2 defa taşındığım nakliye firmasını arkadaşlarıma da önermiştim 5 arkadaşım taşındı en ufak bir sorun yaşamadık çok profesyoneller , titizler ve elleri alışık . tek bir şey kırılmadı.
önerdiğim arkadaşlarımdan biri aşırı pimpirikliydi o bile memnun kaldı. öneririm.
reisoğlu evden eve nakliye Hakan bey : 532 054 0445

arkadaşım önce moda'dan erenköy'e sonraki yıl da ataşehir'e taşındı aynı firma ile
biz izmir'den ve moda'dan bostancı'ya
abim şile'den zonguldağa
  • devilone  (20.06.22 11:08:35)
  • nuisance  (20.06.22 11:39:29)
yeni şehirlerarası taşındım, zaten tanıdık referansıyla anlaşmıştık ama inanılmaz tatlı insanlar çıktılar. eşyaları da onlara toplattık, ciddi bir fiyat farkı yoktu, yumurtaları bile kırmadan getirmişler. fiyat da aldığım diğer fiyatlara göre çok uygundu, üstelik anlaştığımız gün ve taşınma günü arasında benzine 3 kere zam geldi, hiçbir şey demedi adamlar. iletişim bilgisi istersen dm'den verebilirim.

  • sirkelimon  (20.06.22 16:24:38)