[]

axess eskiden maile pdf olarak ekstreleri atmıyor muydu

şu an atmıyor app'e yönlendriyor ama app'te de sadce bu yılın ekstreleri var. eskileri nasıl görücez?
 
akbank saçma sapan güvenlik triplerine girdi. şube çalışanı bile size hesap hareketlerinizi gönderemiyor. illa app.


  • Mistyimage  (19.06.22 23:54:41) 
atiyordu. hala atiyor. simdi baktim bu ayinki de pdf olarak gelmis. goruntuleyemiyorsaniz tiklayin diyor ama o da app'e yonlendirmiyor.

guvenlik triplerine girdi bu ara evet, uygulamaya girdigimde bastan aciyor sms atiyor filan ama pdf hala geliyor. bi ayari vardir belki farkinda olmadan degistirmissinizdir?
  • supergirl  (20.06.22 01:44:14) 
guvenlikten oturu kapatmisti ama isterseniz tekrar alabiliyorsunuz. bana da 1-2 ay gelmedi sonra ya app'ten ya web'den tam hatirlamiyorum duzelttim artik geliyor uzun suredir.


  • bay b  (20.06.22 10:18:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.