[]

Motosiklet ehliyeti...

Alıyım diyorum. A sınıfı düşünüyorum.

Kadıköy civarında kurs tavsiyeniz olur mu?

Bir de bugün başlasam ehliyeti almam ne kadar sürer acaba?

 
Bugün başlasam diye bir şey yok sanırım, belirli dönemlerde kurslar açılıyor ve belirli dönemlerde sınavlar oluyor. Bu takvimi de MEB düzenliyor, atıyorum 3 ay sonraki sınav için son kurs kayıt tarihi bugün olabilir mesela, bunu kaçırırsanız bir sonraki döneme sarkar işiniz.

O yüzden geç kalmadan hemen bugün bir kursu arayıp kayıt dönemi için zamanı sormak lazım.

Kadıköy'de Gelişim Sürücü Kursu vardı, uzun bir dönem "en çok motosiklet ehliyeti veren kurs" olarak reklam yapıp nam salmıştı.
  • John Bloor  (20.06.22 11:32:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.