[]

ABD-Okul takımları

Amerika'da okul takımlarının bu kadar popüler ve takip ediliyor olması çok enteresan değil mi? Yani lise ve üniversite seviyesinde Amerikan futbolu, basketbol vs takımları acayip ilgi görüyor halk tarafından, 70-80 bin kişilik stadyumları falan var bizde herhangi bir spor dalında en üst seviyede olan takımların çoğu bu ülkedeki lise takımlarının gördüğü ilgiyi görmüyordur muhtemelen, bunun nedeni ne olabilir? Tamam öğrenciler bu sayede lise-üniversite bursu alıyorlar ya da spora devam etmek isterlerse o yolla profesyonel olabiliyorlar ileriki yaşamlarında ama halk da aynı ilgiyi gösteriyor, bu bana çok enteresan geliyor sizin fikriniz nedir? Teşekkür ederim.
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.