[]

kredi kartı taksit ödeme hk.

selamlar arkadaşlar,

diyelim ki önümüzdeki 6 ay boyunca her ay 3 bin lira taksit ödememiz var, toplam 18 bin lira. ben bu ay kredi kartıma 3 bin lira değil de 12 bin lira ödeme yaparsam önümüzdeki 4 taksidi mi ödemiş olurum? yakındakitaksitlerden mi ödeme yapmış gibi sayılıyoruz toplu ödeme yapınca?


 
12 bin lira ödeyince ödediğin taksit olmuyor aslında kredi kartına 12bin artı bakiye kazandırmış oluyorsun. başka bir harcaman yoksa ekstreler kesildikçe taksit - bakiye o yatırdığın 12 binden düşecek. 4 ay sonra kafa kafaya sıfırlanmış olacak.


  • mr.goodcat  (18.06.22 21:31:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.