[]

Komşu ısrarla apartmanın içinde sigara içiyor.

Uyardık ettik hala devam ediyor. Fazla yüz göz de olmak istemiyorum. Ne yapmak lazım en basitinden?
 
duman dedektörü taktırabilirsiniz.


  • otonomo  (18.06.22 16:17:35) 
kapali alanda sigara icmek yasak degil miydi? Oradan bi sikayet falan olusturamaz misiniz?


  • icim urperiyor  (18.06.22 22:16:22) 
Yasak olduğu için şikayet edebilirsiniz. Özellikle apartmanda kamera varsa işe yarayabilir. Duman dedektörü de işe yarar. Her seferinde alarm çalınca vazgeçer belki. Alarm çalınca başkaları da tepki gösterir zaten. Uyarmanıza rağmen devam ediyorsa yüz göz olmamakla iyi ediyorsunuz bence. Bu tipler laftan anlamaz çünkü. Başka çözümlere yönelin.


  • bayc  (18.06.22 23:07:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.