[]

VW new beetle nasil bilirsiniz?

Ilk jenerasyon olan, uretim yili sanirim 2000-2010 arasi . Arama kriterlerime uygun olan bikac arabadan bir tanesi. Hatta spesifik olarak cabrio versiyonu. Muhtemelen duz vites olacak. Motor olarak falan donemin arabalariyla ayni motoru mu paylasiyor mesela (golf, polo vs..)
 
f/p oranı çok yüksek. Yani performansına göre fiyatı çok fazla. Başarılı bir model değil. Üstelik piyasası düşük. Satmak istersen uzun süre satmakla uğraşırsın.

Sırf bu model için özel motor üretmeyeceklerine göre aynı yıldaki Golf, Polo, vs. motorlarıyla aynı motoru kullanıyor.

Diğer olumsuz yanı da fazla yaygın bir araç olmadığı için yedek parça sorunu çıkarabilir.
  • himmet dayi  (17.06.22 19:04:23) 
Cabrio araçlarda hareket eden tavan vesair mekanizmaları, birleşme noktalarındaki contalar vesaire gibi bir çok yerde yasa bağlı sorunlar çıkabilir.

Ülkede cok az bulunan bir araç olduğundan parça temini zor olabilir
  • kaptankedi  (17.06.22 23:11:45) 
Ben yeni nesil olanlarına bayılıyordum ama galerici arkadaşım almamam için dil dökmüştü (o zamanlar üretimi henüz durmamıştı bile). Parçaları farklı ve pahalıydı. Eski cabrio zaten sıkıntı kaptankedi'nin de dediği gibi.

Cabrio Mini veya Fiat 500 (iri bir insan değilseniz) bakabilirsiniz. Gerçi Mini de masraf kapısı.
  • marla is in my head  (17.06.22 23:29:16) 
fiyatı çok fazla +1. o dönemki polonun aynısı ve küçüğü olmasına rağmen sırf tipi yüzünden astronomik rakamlara satılıyor.


  • roket adam  (18.06.22 22:14:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.