[]

YKS Girişte anahtar

19 yıl aradan sonra tekrar YKS'ye gireceğim yarın. Sınav yerine arabayla gidip tüm pılımı pırtımı arabada bıraksam sadece araba anahtarı ile içeri girebilir miyim? Girilemiyorsa bu tür durumlarda ne yapmak lazım?
 
araba anahtarı yasak. kantin ya da okulun etrafındaki esnaf emanet alır oralara bırakırsınız.

5-10 lira için egzoza, janta falan anahtar mı bırakılır yahu. uzaktan gören birinin hiç aklında olmasa bile aklına düşürürsünüz çalmayı.
  • hadsafhada  (17.06.22 14:16:22 ~ 15:13:39) 
eğer eski mekanik anahtarlardansa sokulabilir ama dijital herhangi bir parçası varsa yasak. para karşılığı kantine veya esnaflara emanet edebilirsiniz. son çare olarak jantın arasına saklayabilirsiniz belki.


  • kernelpanic  (17.06.22 14:24:50) 
Araba anahtarını saklamakta ne var. Egzoza koyabilirsin.


  • dissendium  (17.06.22 14:39:33) 
Hocam okul çevresinde anahtarı arabanın bi köşesine saklanmış arabaları alıp götüren hırsızlar vardır hele bu devirde daha da vardır alıp götürürler kalırsın ortada, sigortaya derdini de anlatamazsın böyle bir şey yapmanı ben naçizane önermem, emanet de bırakmak riskli en sağlıklısı arabasız gitmek.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (17.06.22 14:46:54) 
Anahtar ufaksa ayakkabının içine koyulabilir.

Ufak bir çanta ile gidip onu emanete verebilirsiniz. Okullarda birden fazla sınav oluyor yıl boyunca. Oradaki esnaf emanete hiyanet ederse, adı çıkar para kazanamaz. o yüzden bir şey olmaz çantanıza. zaten bir sürü kişi çantayı emanete bırakıyor.
  • aman üstüme geliyorlar  (17.06.22 14:53:17) 
araba anahtarı yasak ama ben ayakkabımın içine koymuştum


  • ala09  (17.06.22 18:31:24) 
Ben de boyle bir durumda ayakkabimin icine koyardim


  • hot potato  (17.06.22 18:38:40) 
Kalem sokabiliyor muyuz?


  • geçerkenugradım  (17.06.22 18:42:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.