kadın erkek pantolon ölçüleri

fast-fashion erkek pantolonlarından kendime bir şey bulamıyorum. kadınlara deryalar dolusu geniş paça pantolon çıkarmışlar, erkeklere hala slim fitleri dayıyorlar. ben de belki de cross dresser olmamı müjdeleyen şeyi yapacağım, kadın pantolonu alacağım. ama 34 beden diye aldığım şey erkek 34 bedeni değildir değil mi. nasıl hesaplayacağız onu? 185 boy, 75 kilo olarak hangi bedeni alayım kadın pantolonlarından sevgili erkekler ve kadınlar?

Beden tablosu olur satış yapan internet sitelerinde, bel genişliği, basen genişliği, bacak boyu vs hangileri siz uygunsa oradan bulursunuz bedeninizi.

  • John Bloor  (17.06.22 12:55:39)
kadın pantolon kesimi de normalden biraz farklı oluyor bu arada, düğmenin yeri de değişiyor bildiğim kadarıyla. unisex kesim tercih edebilirsiniz. cross dress olayına merak saldıysanız devam tabi ama bu bir şakaysa aradaki fark anlaşılan bir fark onu bilin.

fast fashion erkek pantolonlarından da slim fit olmayan çok fazla model var esasen, ne bileyim mavi dockers levis colins falan çeşit bulabileceğiniz mağazalardır diye düşünüyorum.
  • evde liyakat kalmamis  (17.06.22 14:10:08 ~ 14:48:22)
Önce erkek 34 bedenin cm karşılığına bakın, sonra kadın beden tablosunda o ölçülerin karşılığını bulun.

Fakat telefon, anahtar, cüzdan vs hiçbir şeyin ceplerinize sığmamasına hazırlıklı olun, yanında çanta da alın.

Ben aksine erkek pantolonlarında daha çok çeşit görüyorum, kendime erkek şortu falan alıyorum.
  • kobuzchu kiz  (17.06.22 14:31:23)
Teşekkürler. Ben dediğiniz yerlerde geniş paça bulamıyorum erkek için. En fazla normal kesim var, onların da paçaları slim fitten hallice. Bildiğiniz geniş paça erkek pantolonu satan yer var mıdır fast fashion içinde ve haricinde?

  • kaufman  (17.06.22 15:44:55)