[]

Robot Süpürgede Xiaomi mi Alternatif Markalar mı?

Bir robot süpürge almayı düşünüyorum. Çok satanlarda Xiaomi zaten var bir de bir sürü alternatif pek bilmediğim markalar var. Çok pozitif yorumlar da var ancak ben çoğunun ilk defa robot süpürge kullanan insan tarafından yazıldığı için pozitif olduğunu düşünüyorum.

Sorum şu; Hem fiyat performans olarak hem de satış sonrası destek açısından Xiaomi'yi mi tercih edeyim, belki satacağım zaman satması da kolay olur ya da alternatif markalarda da gayet iyi seçenekler var mı?

edit: ya da bir diğer amiral roborock s5 max mi?

 
viaomi v2 pro tavsiye ederim. xiaominin alt markası.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (16.06.22 16:40:03) 
amiral roborock s5 max evet. ben 2 yıldır kullanıyorum, çok çok memnunum


  • benaslinda  (16.06.22 17:00:17) 
gönderiye çok sonradan gelen zaman yolcuları için sonuç:

wiami fx 11 plus aldım. ilk kullanımımda mükemmele yakın bir performans gösterdi. uzun vadede ne olur bekleyelim görelim.
  • vaveylababa  (28.06.22 09:58:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.