[]

Meis tatil

İstanbul dan meis e gideceğim ve orda arkadaşlarımla buluşacağım. Bi gün yeter meis çok küçük diyorlar ama ben de tek gün için meis e gitmek istemiyorum.
Meis e gidenler, tek gün yeterli mi? Ordan başka adalara geçiş yok mu?

Thanks

 
Meise gitmedim ama çok küçük. Meisten rodos adasına feribot var 2-3 saat.

Zaten direkt İstanbuldan meise geçemezsiniz, kaşa gidip oradan gidersiniz.

Meisten sonra kaşta takılabilirsiniz.
  • aman üstüme geliyorlar  (16.06.22 10:51:49) 
Bir gece kalmalı yeterli olur, tekneyle koylarına vs. gidilir ama fazlasına gerek yok


  • lcha  (16.06.22 14:18:12) 
Ne aradığına bağlı . 1 hafta bile kalınır gerekirse. Ben iki gün kaldım çok huzurlu sakindi. Bir gün daha kalsam fazla gelmezdi.


  • Mistyimage  (16.06.22 18:08:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.