[]

çekirdek kahve 3 ay nasıl muhafaza edilir?

sanalbaharat'dan çekirdek kahve almıştım bir kaç tane. şimdi 3 ay şehirdışında olucam. nasıl saklamak lazım bunları? teşekkürler.
 
Fikir vermesi açısından, Lavazza'nın çekirdek kahvesinin poşetinde ağzı kapalı bir şekilde buzdolabında muhafaza ediniz yazıyordu.


  • giovanne  (15.06.22 16:22:56) 
mümkünse havası alınmış poşette ve buz dolabında+1


  • erty_ksk  (15.06.22 16:52:33) 
en mantiklisi baska bi arkadasa hediye etmek. istersen ozel havasi cikarilan kavonozda sakla, kahve 6 haftadan sonra bayatlar


  • try again fail again fail better  (15.06.22 22:25:39) 
Kuru ve serin ortamda muhafaza edilmeli. Eger tamamen vakumlu paket degil ise buzdolabinda saklamayın çünkü kuru bir ortam değil.


  • chavezding  (15.06.22 22:35:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.