anadolu yakasında marmaray durağı olan güzel mekan önerisi lazım

merhaba,

ben leventten gideceğim, diğer arkadaşım sabiha gökçenden gelecek, bu sebeple ikimizin orta noktasında hangi marmaray durağında güzel bir yerde oturup bir şeyler yiyip içebiliriz? cuma akşamı olacak.

Suadiye civarı olabilir

  • kisa  (15.06.22 11:04:08)
sorunun cevabı suadiye. diğer sorunun cevabı da nasıl bir yerde oturmak istediğinize göre değişir fakat yürüme mesafesindeki seçenekler çok fazla. ranchero, house cafe, town house, brasserie noir, kirpi ilk aklıma gelenler.

  • evde liyakat kalmamis  (15.06.22 11:04:46 ~ 11:09:11)
süreyya plajı durağını öneririm . indiğiniz yer açık bir avm gibi kitapçılar cafeler zincir mağazalar herşey var. üstelik deniz kenarında.birşeyler yer kahve içer deniz kenarında yürüyüş yapabilirsiniz.
ben suadiye tarafında oturuyorum.aşırı kalabalık buralar oturacak boş cafe bulmak çok sıkıntılı.üstelik cuma akşamı.

  • devilone  (15.06.22 11:35:11)
Feneryolu durağı Bağdat caddesine çok yakın. Oradan 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde Draft var. Tavsiye ederim.

  • himmet dayi  (15.06.22 11:45:09)
bostancı durağında maziden var, rakı - kebaplı bir şeyler olacaksa ben de burayı öneririm.

  • amelie poulain  (15.06.22 12:54:37)
bostancı ile feneryolu arasındaki tüm durakların etrafında güzel mekanlar vardır.

  • co2s2  (15.06.22 13:59:00)
süreyaplajı +1 alkol almak isterseniz kısa bir yürüyüşün ardından beşçeşmelere de çıkabilirsiniz.

  • iyi olmayan gececi  (15.06.22 17:56:40)