[]

Hırsızlıklar arttı mı?

Dün yan komşuya girmeye çalışmış. Polis bu aralar hırsızlık vakalarının çok arttığını söylemiş. Geçenlerde de annemlerin binada demir çamurlukları falan çalmışlar.

Bende de ev kira ama pencerelere demir yaptırayım diyorum.

Sizde ya da mahallenizde var mı bu aralar böyle durumlar?

 
artmaması hayatın olağan akışına aykırı.


  • fucking machine in my head  (14.06.22 19:29:55) 
artmazsa bi terslik vardir +1


  • ala09  (14.06.22 20:23:32) 
sahada çok noktada ekipmanlarımız var. bayramdan bu yana deli gibi arttı hırsızlıklar. kamera koyduk, onu bile çaldılar :)


  • delidir yakalayin  (15.06.22 01:06:59) 
Havalar ısındıkça, yaz gelince hırsızlık vakaları artar. Hırsıza, tecavüzcüye, katile, vs suçlulara gerektiği kadar ceza vermezsek sonuç değişmez.


  • John Bloor  (15.06.22 11:04:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.