[]

mckinsey forward programina secilmek icin

herhangi bir sey gerekiyor mu? buna basvurup red alan var mi hakikaten? sanki her basvuran accepted oluyor gibi zaten. arkadaslar bunu neden linkedin’de paylasiyor, bu programin olayi nedir? ben de kabul aldim bu arada. oylesine basvurdum.
 
Yaş nedeniyle red alan bir arkadaşım var.


  • dreamnesiac  (14.06.22 15:40:26) 
ben ik sıyla konuşmuştum 5 yıl önce falan beklentiniz nedir dedim normal consultant pozisyonlar için 3.96 gpa dedi.

türkiye için konuşuyorum.
  • duyurukullanıcısı  (14.06.22 16:03:43) 
@duyuru daha düşük ortalamayla çalışan çok kişi var ya. bence biraz abartmış. baya eleyici tabii, ortalamlar da düşük değil de hiç de öyle normal danışman için 3.96 değil.


  • hknty  (14.06.22 18:03:22) 
yani çok sağlam referansın olur neden olmasın ?

ben öyle anadoludan geldim consultant nasıl olurum diye sordum.
  • duyurukullanıcısı  (14.06.22 18:24:30) 
yok ya şu yüzden dedim. önemli bir yer, eleyici baya ama insanlar bazı şeyleri abartıyorlar bence. üstten satıyorlar. ik öyle yapmış gibi geldi. linkedin'de 3.96 ortalama görmedim desem yeridir. ama okullar baya önemli. princenton mezunu falan var.


  • hknty  (14.06.22 18:35:55) 
ya zaten boğaziçine gelmiş 3.96-4.00 ortalaması olanları kenara çekmişti IK. alacağı senede kaç kişi var zaten?

zor yani baya sağlam academic record istiyorlar, yada baya sağlam deneyim yada sağlamın da sağlamı referans.
  • duyurukullanıcısı  (14.06.22 18:41:40) 
arkadaslar cevaplar icin tesekkur ederim ama ben mckinsey’in forward programindan bahsediyordum, ise giris prosedurlerinden degil. tesekkurler


  • pelovann  (15.06.22 09:43:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.