Küçük usb parmak pervane tavsiyesi

Ben bu aleti çok sık kullanan bir insanım. Hem masamda hem de dışarı çıktığımda powerbankime takıp kullanıyorum turistler gibi çünkü sıcağı pek sevmiyorum.

5-6 yıldır kullandığım bir tane var Xiaomi marka. Ama artık dönerken tutukluk yapıyor ve duruyor. Elimle döndürünce biraz devam ediyor ama tekrar duruyor. Yakında hiç dönmez sanırım. Yine iyi çalıştı çünkü, yazın neredeyse 7/24 çalışıyor. Uyurken bile yatağımı görecek şekilde yerleştiriyorum, hafif bir esinti yapıyor, yetiyor.

Bunlar ilk çıktığı zamanlar 10-20 liraydı yol kenarlarında bile vardı. Fakat onlar hem çok çabuk bozuluyor hem de dönerken çok ses yapıyorlardı.

Ben de o zamanlar xiaomi powerbank alırken, uyumlu olsun, tuşuna basınca otomatik duraklasın falan diye aynı marka aldım hem yorumları iyiydi ses yapmıyor falan diye hem de bu kadar tahmin etmesem de uzun ömürlü olur diye düşünmüştüm. Çakmalar 10-20 ise dediğim gibi, bu da 40 falandı. Bunun benzer tasarımda bir led ışığı da var, o da o kadardı set halinde almıştım. Yani bir powerbankten alınabilecek tüm verimi en minimal tasarımda alıyordum.

Fakat şimdi yenisini alayım dedim, 300 TL olmuş ?! www.hepsiburada.com

Ya arkadaşlar özellikle teknoloji konusunda boynum kıldan incedir değen şeylerde fiyatları gözümü görmez. 2 kat, 4 kat fiyat artışlarına kurdan ötürü alıştık da.. Bu fiyat nedir ya ayaklı vantilatör mü alıyoruz eve? twitter.com

Böyle kalem gibi taşıyabileceğim bir pervaneye ihtiyacım var. Çünkü bunun pervanesini çıkarınca iki tane düz malzeme haline geliyor. Alternatif biliyorsanız kalitesinden eminseniz linkleyebilir misiniz?

Teşekkürler.

Ben de bir fan bağımlısı olarak çok şaşırdım bu ürünün 300 lira olmasına. O kadar da değil yani belki 5-6 tane eskitmişimdir bundan, eskiden çerez niyetine alır ömrü bitince atardım. Bu arada en uzunu 2 sene gitti bende, kullanışlı ama motoru dayanıksız bi ürün.

Alternatif olarak linkteki ürün modeli iyi serinletiyor. Bunu örnek olarak yolladım hepsi hemen hemen aynı bu tarzların.

www.ciceksepeti.com
  • msb  (14.06.22 21:18:55)