[]

Yatırım için fiziki altın mı, altın hesabı mı daha makul?

Kıyaslarsanız hangi yönden, hangisi sizce daha iyi?
 
güvenlik problemi yoksa fiziki.


  • brkylmz  (14.06.22 14:10:09) 
Bence altın hesabı. Bir kere güvenli. Dilediğin zaman paraya ihtiyaç olsa 7-24 ulaşabiliyor, nakte çevirebiliyorsun.


  • tss  (14.06.22 15:49:04) 
İkisi de araya çok fazla fark koyuyor.

Garanti şu an gram altında araya 10 TL fark koyuyor.

Saklayacak yeriniz varsa ve kredi kartına taksitle alabiliyorsanız fiziki daha iyi.

50 ve üzeri gram alacaksanız Gold Avenue gibi sitelere de bakabilirsiniz. 10 bin euro altına İsviçre'de ücretsiz tutuyorlar.

Eğer erişiminiz varsa en uygunu 4GLD (Xetra-Gold) ETC'si veya muadili bir yerli altın fonu.
  • yürümeyin  (14.06.22 17:14:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.