laptop tavsiyesi?

MS office, zoom, chrome, spotify uygulamaları kullanılacak ama bunlar hep birlikte açık olduğunda veya sekmeler biriktiğinde kasıp yanmayacak bir laptop arıyoruz. bunlar dışında da bir beklentimiz yok. biraz uygun fiyatlı olması süper olur.

bu arada merak ediyorum, bu dediklerim için 4gb ram yeterli midir, işlemci mi öne çıkıyor burada? teşekkürler şimdiden.

Onboard ekran kartlı bir model işini görür gibi görünüyor ama en azından bütçe belirtirsen daha mantıklı bir sonuca ulaşabilirsin. 4 gb ramli laptop da iş görür ama bütçe el verirse 8 almanı öneririm.

  • robin one persie  (13.06.22 18:22:44)
@robin, en fazla 7.5 bin gibi duruyor bütçe.

  • bir kum tanesindeki atom alti parcacik  (13.06.22 18:40:03)
huawei bilgisayarlar makul geliyor bana. tabi çok pahalı her şey artık ama dediğiniz bütçeye ve isteklere göre bi bakın isterseniz

shop.huawei.com

kupon falan bişiler de oluyor genelde
  • jnlbnnn  (13.06.22 19:52:31)
www.amazon.com.tr

ben bundan aldım çok memnunum.
  • su492  (13.06.22 19:56:28)