KabloTV HD kutu ve TV kumandası

Eskiden televizyonu kendi kumandasından açıp, kanal değiştirmek için bunun kumandası kullanılıyordu. Bu hala böyle mi, yoksa şimdiki televizyonlarda ayarlardan halledip sadece TV kumandasıyla takılabiliyor muyuz?

Tv uyumluysa conax modül isteyin, sadece tv kumandası kullanırsınız. Standart kutu alırsanız çift kumanda kullanmanız gerekir.

  • hadsafhada  (13.06.22 18:10:31)
hadsafhada bir sorum daha olacak size, annem kullanacağı için emin adım atmak istiyorum.
Tek kumanda olayı harika oldu, conaxın görüntüsü kutudan kötü olmaz değil mi 4K tvde?

  • wrench  (13.06.22 18:42:23)
O kadar teknik bilgiye sahip değilim maalesef. Conax modülü yıllar önce kısa bir süre kullandım sadece. Kutu ile arasında herhangi bir fark yoktu görüntü kalitesi açısından ama smart, 4k falan olmayan düz bir lcd tv idi o da. Forumlara bir göz atabilirsiniz.

  • hadsafhada  (13.06.22 19:18:39)
Tv'nin kendi uydu alıcısı bütün kutulardan daha verimli çalışır. Yani conax modül alabilirsiniz.
Bende hem digitürkü hemde kablo TV yi modül ile kullanıyorum.

  • les yeux blanches  (13.06.22 19:46:12)