[]

çift taraflı bant

kaç çeşit aldıysam düzgün yapışan bulamadım. var mı bir marka tavsiyeniz ?
 
ne yapıştırılacak?

3m'inkiler iyidir genelde.
  • knight of cydonia  (12.06.22 19:44:19) 
genel. dış mekan, iç mekan. sıvı sabunluk mesela.


  • cptxxx  (12.06.22 19:51:32) 
yapıştırdığın yüzeyleri çok iyi temizlemen lazım.


  • orpheus  (12.06.22 20:09:54) 
3m f/p de en iyisidir ama aynı markanın da 40 çeşidi vardır teknik bilgileri okumak lazım.


  • tum haklari saklidir  (12.06.22 20:31:42) 
Sıvı sabunluk gibi ağır şeyleri (bant için ağır sayılabilecek şeyleri) İran yapıştırıcısı tarzı şeylerle yapıştır. Çift bileşenli, genelde iran yapıştırıcısı derler.


  • etna  (12.06.22 22:06:01) 
3M dışındaki tüm çift taraflı bantlar çöp önce onu belirteyim. Sonrasında ise yapıştıracağınız yüzeyin türüne göre çift taraflı bant seçmelisiniz, eğer yüzey pürüzsüz ve temiz ise en ince olanı seçebilirsiniz, ancak duvar gibi pürüzlü bir yüzeyse iki yapışkan yüzey arasında tampon barındıran kalınca olanları tercih etmelisiniz, aksi halde 3M dahi kullansanız tutmaz atar.

Son olarak en önemli ayrıntıyı söylemeden geçmeyeyim, 3M dışında diğer markaların çöp olduğunu söylemiş miydim?
  • solo  (13.06.22 13:43:17) 
www.hepsiburada.com

çift taraflı silikon bantlar genelde iyi. bir buçuk metrelik metal LED barlar yapıştırdım, hafif ısınmalarına rağmen bir yıldır ciddi bir gevşeme yok
  • nop  (13.06.22 14:18:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.