tv önerisi

selamlar herkese!
kedilerimden birisi tv'yi bulunduğu yerden aşağı düşürdü ve paneli kırıldı. tamiri yeni tv parasından bile pahalı. oyun oynamadığımız, sadece tv&internet ihtiyacı karşılayacak 4k altındaki ömürlük tv önerilerinizi alırım.

şimdiden teşekkürler.

4k altına ömürlük anca tv sehpası alırsınız :)

kaç inç olduğunu yazmamışsınız ama 43" sunny ler bile 3,5 - 4 bin tl
  • mr.goodcat  (12.06.22 18:11:22)
www.hepsiburada.com

4k fiyata zor ama projeksiyon alsanız tekrar düşürüp kırmaz marka model ismini youtube dan yazıp incelemelerine bir bakın isterseniz
  • freebird5406_2  (12.06.22 18:17:33)
Ben de vestelin bir modeli var. Arayüzü hızlı. İnternet uygulamaları deneyimi güzel (browser değil netflix vs.), bir de servisi başarılı. İnsanlar vestel diye burun kıvırıyor ama tavsiye ederim açıkcası.

  • Orkun_  (12.06.22 19:06:55)
Haklısınız, 32" tv bana yetiyor o yüzden 4k altına bulabiliriz diye düşündüm.

  • rakicandir  (12.06.22 23:30:22)