Bu yiyeceğin adını hatırlayan var mı?

Paketli ve tatlı bir abur cuburdu, leblebi kavrulan mahalle kuruyemişçilerinde dükkanın önünde dururdu genelde.

Orta boy bir patates ebadındaydı. Pütürlü bir yüzeyi vardı ve incecik bir çikolata tabakasıyla kaplıydı, içi beyazımsıydı ve ısırınca kolayca parçalanıp ufalanırdı. Ortası da boştu sanırım. Koko diyorduk diye hatırlıyorum ama gerçek markası neydi, hala satılıyor mu, bilen var mı acaba?

koko diye aratinca bunlar cikti ama: www.google.com
Ben de 90lar cocugum ama hatirlayamadim bu arada, ben yemiyordum herhalde bunu, ya da fazla populer degildi bizim mahallede

  • neverletyougodown  (11.06.22 19:03:21 ~ 19:17:31)
www.instagram.com

Koko diye böyle bir şey var. Bunun çikolata kaplı olanı mı ki
  • glamdr1ng  (11.06.22 20:08:27)
@glamdr1ng
Yok, ilk cevaptakiydi aradığım ama artık satılmıyormuş : (

  • inawen  (11.06.22 23:02:16)