[]

uçak bileti fiyatı düştüğünde bildirim gönderecek app veya site var mı?

kalkış ve iniş yerlerini seçicem. tarih aralığı geniş olsa da olur. bu bilet için fiyatı düştüğünde bildirim verecek (atıyorum şu şu tarihte belirlediğiniz rotada fiyat şu kadara düştü diye)

böyle bir app veya websitesi var mıdır? bildirimi o gün yapması lazım ama fiyat düştükten 3 gün sonra değil :)


 
enuygun.com

Gitmek istediğiniz yere seçtiğiniz tarihte en ucuz bileti satın almak için Fiyat Alarmı oluşturabilirsiniz. Gitmek istediğiniz destinasyonu ve uçuş tarihinizi girdikten sonra uçuşların listelendiği sayfanın sol menüsünde yer alan “Fiyat Alarmı Oluştur” seçeneğine tıklayıp bu uçuştaki fiyat değişimlerinden haberdar olabilirsiniz. Mobil uygulamamızı indirip bildirimlerinizi açarak en ucuz uçak biletini daha hızlı satın alabilirsiniz.
  • Mirket  (11.06.22 16:10:48) 
Google yapiyor bunu. flights.google.com'dan istediginiz ucusu aratin, arama sonuclari sayfasinda "track prices" secenegini aktive ederseniz sizin icin fiyat degistigi zaman email gonderir.


  • sertac akin  (11.06.22 17:38:30) 
Skyscanner (alarm icin uyelik gerekiyor)


  • brkylmz  (11.06.22 18:19:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.