SSD kartların markası vs pek önemli mi?

ssd takılıyken ihtiyacımı yeterince karşılayan bir bilgisayar var ama pc'yi anneme vereceğim için içindeki ssd'yi çıkartacağım. haliyle ona da yeni bir SSD kart almam gerekiyor. HDD ile zaten eski olan pc çok verimsiz oluyor.

sadece internet laptopi olacağı için 128'lik bir kart alacağım, maliyeti dahada düşürmek için daha önce duymadığım markalardan birisini alsam hata mı yapmış olurum? 250 liraya da 500 liraya da kağıt üstünde aynı özelliğe sahip ssd'ler var, SSD'de marka etkiler mi? ya da SSD için markada seçici olmak gerekli mi sizce?

Anneniz kullanacaksa bir şey olmaz. sandisk'in en ucuz modelini alıp takabilirsiniz. ben olsam hi-level cart curt bile takarım, sonuçta annenin bindireceği yük belli.

özetle rahat olun
  • mambocan  (09.06.22 13:10:29)
James Donkey gibi markalardan ssd alma da ne alırsan al derim. Sandisk, Crucial, Samsung, Kingston gibi bilinen markaların ucuz ssd'leri yeterli olacaktır.

  • false pretension  (09.06.22 13:54:54)