[]

Erkek sırt kılları problemi

32-33 yaşında birinin sırtında neden kıl çıkar acaba? Son bir buçuk yıldır falan fark ettiğim bir durum. Bu arada kilo 93’ü falan aştı. Bundan olabilir mi bilmiyorum. Göbek ve çevresi aldı başını gitti. Kolların sırtta uzandığı bölgelerde var özellikle. Tutup çektiğim zaman çok rahat alabiliyorum. Çok fazla değil ama rahatsız ediyor. Ne yapmak lazım acaba?
 
hormonal dengede bozukluk
beslenmeye bağlı hormonal denge bozukluğu


paraya ve zamana kıyıp alexandrite lazer tabiiki.
geçmiş olsun.
  • rewlack  (09.06.22 08:12:55) 
Benzer yaşlardayım, yüzümde sakallarım seyrektir, bıyık ve sakalım birleşmez, bana baksanız az kıllı dersiniz ama 2-3 senedir sırtım orman gibi.

Ben de anlamış değilim.
  • semsettin  (09.06.22 11:57:39) 
30 yaş sonrasında normal. Mesela bir başkası da kaşların ileriye doğru uzaması :)

Cok rahatsız ediciyse cozum epilasyon.
  • kaptankedi  (09.06.22 13:08:32) 
Önce hormon tahlili yaptır, sonra istersen lazer yaptirirsin ama önce tahlil.


  • brnbrs  (09.06.22 16:34:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.