[]

akyaka hk

akyaka barlar sokağı olarak bahsedilen sokak tam olarak neresi? ayrıca bu cumartesi, pazar gidilip 3-4 gün kalınacak f/p iyi, orta halli kalınacak yer önerisi olan var mı?
 
Abi zaten ufacık yer bi tane sokağı var gittiğin zaman kalabalığı takip et otomatik olarak barların olduğu sokağa girmiş olursun. F/p bi yer önermek isterdim ama geçen sene bile acayipti fiyatlar bu seneyi düşünemiyorum bile.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (08.06.22 00:57:30 ~ 01:01:27) 
Akyaka’da orta halli f/p bi yer kalmamış olabilir.


  • invictae  (08.06.22 10:07:40) 
çadır bozmazsa kampingler var. kampingler hala fahiş fiyatlara çıkmadı, ülkenin bug'ı gibiler. 3 sene önce ortalama 50 liraydı şimdi ort. 75 falan.

hatta geçen sene arkadaşlar orada ücretsiz kamp yaptı. (akyakayı tepeden gören, belediyeye ait bir alandı, tuvalet ve duşu bile vardı).
  • onemoremile  (08.06.22 10:29:37 ~ 10:29:55) 
Gökova Park vardı hem camping hem ahşap evler vb ucuzdu eskiden şimdi nasıldır bilemem fakat burası haricinde Akyaka'da uygun bir yer bulmak çok zor.


  • msb  (08.06.22 13:54:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.