[]

cep telefonu seçimi

www.bim.com.tr
www.migros.com.tr

İkisi de aşağı yukarı birbirine yakın özelliklerde bu ikisi arasından hangisini tercih etmek mantıklı olur Bim mi Migros mu? Migrosun şöyle bir avantajı var 10 taksti yapıyor alışveriş kredisi ile. Ya da aynı bütçe ile önerebileceğiniz model var mı?

 
infinix nedir bilmiyorum, Redmi en azından uzun süredir kendini ispatlamış bir marka xiaomi.


  • John Bloor  (07.06.22 11:51:11) 
Gm 21 pro


  • freebird5406_2  (07.06.22 12:36:56) 
Redmi çok satıyor. Uzun vadede kılıfı, ekran koruyucusu, ekranı, sensörü parçası kolay bulunur. Diğeri sıkıntı.


  • rosencruz  (07.06.22 15:50:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.