[]

Iphone-Almanya

Sevgili Almancı ekşiciler,

Bir süreliğine almanyadayım ve sanırım iphone 13 alacağım ancak TC'de öğrenci olan biri burdaki öğrenci indiriminden yararlanabilir mi? Nasıl öğrenirim?

Şimdiden teşekkürler

 
apple eğitim indirimi iphone cihazlarda geçerli değil ki? hayır almanya özelinde bir durum mu var diye düşündüm ama niye almanya özelinde bir durum olsun ki?

eğitim indirmi mac cihazları, apple yazılımları ve apple aksesuarlerında mevcut benim bildiğim kadarıyla.

ben abd'de iken (wat yaparken) okulun otomasyon sisteminden ingilizce öğrenci belgesi almıştım onu gösterip macbook air alımında indirim kazanmıştım.
  • debian  (07.06.22 01:16:42) 
iPhone'da öğrenci indirimi yok +1


  • jelly bear  (07.06.22 03:03:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.