Ciltte şeffaf sivilcemsi kabarcıklar (capsli)

Neden olabilir? Cildiyeden bir türlü randevu alamıyorum. Özel dahi olsa 1 hafta sonraya veriyor. Eczane de alerjiktir dedi. Daha önceki yıllarda da nadiren oluyordu sanki. Az oluyordu demekki ki çok hafızamda yer etmemiş. O yüzden öyle maymun çiçeği falan olduğunu zannetmiyorum zaten belirtileri de uymuyor. Şimdi biraz daha fazlalar ve rahatsız etti bir an önce geçirmek istiyorum.

Vücudumda tespit edebildiğim irili ufaklı 6 yerde var şu an ama çekebildiğim 2 tanesi şöyle;

www.hizliresim.com

yumurta alerjisi olabilir mi?
bu ara çok yüklendiğiniz bir gıda da olabilir ama genellikle yumurta..

  • rewlack  (06.06.22 23:43:54)
normalde yumurta alerjim yok diye biliyorum ama şu sıralar diyetteyim, sabah hep haşlanmış yumurta yiyorum. yani öncesine göre baya sık. başlamış olabilir.. keseyim bi bakalım.

  • ananiyimioguz  (07.06.22 00:20:27)
alerjik+1

  • ala09  (07.06.22 00:56:08)
acile gidebilirsin cildiye olmuyorsa

  • ala09  (07.06.22 00:56:44)
@ala09, gittim hocam da alerji iğnesi vurdu cildiye görsün burda bişey yapamayız dedi. Geçmiyor ama 1 haftadır.

  • ananiyimioguz  (07.06.22 01:43:57)