Wi fi sinyal guclendirici

Ise yariyor mu ucuzlari? Mesela su alet?

www.gittigidiyor.com

Uydunetin dandik modemi bi odada duzgun cekmiyor o odaya veya yanindaki odaya takmayi dusunuyorum

aynısından kullanıyorum benimde uydunet modemim var, sinyali çok iyi alamayacağı bir noktaya takmama rağmen 7 8 mbit veriyor fena değil iş görüyor aslında ama ne kadar bi beklentin var bilmiyorum. Yatarken telefonda klasik dolaşma işlerim için aldım iş görüyor. Amazonda daha uygun bu arada www.amazon.com.tr

  • jorah the andal  (07.06.22 00:12:20)
benim de isimi goruyo dandirik bi sey almistim modemden kablo uzattim. kullaniyorum memnunum cekmeyen wifi kadar sinir bozucu bir sey yok....

  • ala09  (07.06.22 01:07:36)
kablo uzatma +1

wifi üzerinden yayma olayı iyi olmuyor pek. hele ki aralarda duvar varsa. o yüzden ethernet kablosu üzerinden bağlayıp interneti yaymak daha iyi. bende 2 router 1 extender var. ana modem üzerinden her ikisine kabloyla bağlayıp interneti öyle yayıyorum. ana modemle aynı değerleri yakalıyorum.

extender olarak tp link re305 tavsiye edebilirim www.amazon.com.tr
  • false pretension  (07.06.22 13:28:11 ~ 13:28:26)
www.amazon.com.tr

Bundan kullanıyorum, gayet iyi çalışıyor, hatta şöyle bir şikayetim var, internet sağlayıcının modeminin yanındayken bile cihazlar gidip uzak mesafede bulunan bu güçlendiriciye bağlanıyor, interneti verimli kullanamıyorum (bu şikayet güçlendiriciyle diil superonlineın modemiyle ilgli elbette) ama wifiı göremediğim yerlerde çok iyi çalışıyor.
  •   (07.06.22 13:36:27)
bende sıfır var uygun fiyata veririm. aldım ama kullanmadım modem çekiyormuş boşa aldım

  • yirmibesonbes  (07.06.22 21:55:56)