[]

Web sayfasından ödenen verginin dekontu

Kredi kartıyla ödenecek, dekontu nasıl alacağız kredi kartı ekstresi dekont yerine mi geçiyor?
 
Dekontu indirmek için düğme çıkıyor gib de


  • kisa  (06.06.22 21:40:40) 
Ama belediyenin sayfasından ödenecek.


  • condom kurşunu  (06.06.22 21:50:46) 
Orada da çıkıyordur. Tecrübe etmedim hiç.


  • kisa  (06.06.22 21:58:40) 
Çankaya belediyesi mail atıyor.


  • dreamsandcolours  (06.06.22 22:17:17) 
dekontu aldım ama bilgi amaçlıdır resmi evrak yerine geçmez yazıyor


  • condom kurşunu  (06.06.22 22:25:37) 
Interaktif vergi dairesinde vardir odedigim seyler kisminda.


  • divit  (06.06.22 23:45:46) 
Bilgi amaçlıdır derken şunu demek istiyorlar aslında, dijital ortamda üretildiği için sahtesini yapmak çok basit. Bu yüzden bu dekont bilgi amaçlıdır ama asıl geçerli olan belediye kayıtlarında olandır.

Buna benzer bir uyarı da olması lazım, ihtilaf halinde kurum kayıtları geçerlidir, bu dekont bilgi amaçlıdır vs diye.
  • John Bloor  (07.06.22 09:42:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.