[]

how i met your motherdan bir sahne arıyorum

izlemeyen için spoiler içerebilir

---

bazı detayları yanlış hatırlıyor olabilirim çünkü google aramalarım işe yaramadı. aklımdaki haliyle barney barda biri ile konuşuyor. sanırım karşısındaki kişi ayrılmıştı, bana tüm detayları anlat hepsini bilmek istiyorum gibi bir şeyler söylüyor. sonra da kulaklığını takıp kafasını sallayarak müzik dinliyor.

hatırlayan var mıdır bu sahneyi?

 
bu sahnede barda biriyle konusmuyor diye hatirliyorum ben, ted bir sey anlatiyor barney'nin yaninda da marshall oturuyor hatta. barney de oo anlat anlat diyor sonra cikarip kulakliklari takiyor.


  • bay b  (06.06.22 15:14:36) 
Evet 2. sezon olması lazım. robin ve ted kavga ettikten sonraydı sanki. Belki bu kelimelerle aranınca bulunabilir.


  • patronaj1  (06.06.22 15:31:49) 
Şu sahne: 64.media.tumblr.com

S02E04 - Ted Mosby, Architect
  • himmet dayi  (06.06.22 15:39:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.