Arabasız assos tatili olur mu?

Çanakkaleden ulaştık diyelim ama sonrasında arabasız gezilir mi? antik kenti görelim koyları gezelim istiyoruz ama nasıl bi rota çizilebilir bilmiyorum. Assos'u bilenler yardımcı olursa mütiş olur teşekkürler

Gezilmez. Ben belki 30 kez gitmişimdir Assos’a, arabasız olmaz.

  • irene  (06.06.22 11:37:47)
Gece Küçükkuyu'dan Asos'a taksi ile geçerken ilk kazıklanma deneyimimizi yaşayacaktık neredeyse. O zamanlar fiyatlar stabildi ve fiyat araştırması yapmam sayesinde kıyısından dönmüştük. Kadırga koyunda konaklayıp Behram'a gezmeye gidelim dedik, son araç 10da olmasına rağmen 7de dediler. 10 TLlik yolu 50ye çıkaran dolmuş şoförü, yol boyunca aslında namuslu insanlar olduklarını anlatıp durmuştu. Özetle, araçla daha iyi.

  • zihua  (06.06.22 11:49:58)
Bence de gezilmez. Ancak bir taksi tutup bütün gün bizi gezdir derseniz mantıklı olabilir, aksi takdirde güneşin altında çile yaşarsınız sadece. Ama amaç gezmek değil bi yerde oturup güneşlenmekse arabaya ihtiyacınız olmayabilir.

  • roket adam  (06.06.22 12:01:17)
Behramkale'ye gitmiştim. 2-3 sene önce 10 dk'lık bile olmayan yola 100-150 TL para vermiştim. Taksi ihtiyacınız doğacaksa pahalıya gelebilir.

  • birşeylersoracağım  (06.06.22 13:23:28)
görüyor ve artırıyorum arabasız tatil olmaz o bölgede.

  • jamswety  (06.06.22 15:55:30)
bence olur atla git orada dolmuslar var binersiniz

  • sizofren06  (06.06.22 17:04:33)