Telefon konuşmasını kaydetme uygulaması

Daha önce xiaomi mi 6 kullanıyordum ve bu cihazın telefon uygulamasında istersem her aramayı kaydettirebiliyordum. Şimdi xiaomi 11t pro'ya geçtim fakat xiaomi artık kendi telefon uygulamasını değil google'ın uygulamasını kullanıyor ve bunda da kaydetme özelliği yok. Benim sizden isteğim bu işi düzgün yapabilecek bir uygulama önermeniz. Bir kaç uygulama denedim ama genelde doğru düzgün kayıt almıyorlar. Memnun olduğunuz uygulama tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Xiaomi kendi uygulamasini kullanabilmek icin
Cihaza china ROM yukletmen gerekiyor.

Arama kaydetme ozelligini sorunsuz sekilde kullanabiliyorsun.

Cin romlarinda Dil destegi olarak sadece ingilizce var.

Ben bu sekilde kullaniyorum.
  • kaiserr76  (06.06.22 03:15:52)
görüşme kaydetme android 9 ile, kişisel hakların ihlali nedeniyle yasaklandı.
dünyada endonezya, brezilya veya yukarıdaki arkadaşın dediği gibi çin gibi ülkelerde halen serbest. telefonuna ülke romlarından kurman gerekir.

  • etna  (06.06.22 09:25:40)
Play store da bir sürü uygulama var bununla ilgili. Hiç biri düzgün çalışmıyor mu yani?

  • lideraydin  (06.06.22 12:00:58)
Dene ve sonucu gor

  • kaiserr76  (06.06.22 22:22:42)
Play store daki uygulamalar işe yarıyor diye biliyorum.

  • fff02561  (07.06.22 08:55:06)