[]

yeni iphone alındığında whatsapp geçmişi aktarımı

eski telefondan hattı çıkarmadan yeni telefona airdropla falan bir şekilde aktarım yapılabliyor mu?
 
aynı apple id ile kurulum yapınca tüm uygulamalar, mesajlar falan aynen geliyor zaten.


  • hadsafhada  (05.06.22 23:09:56) 
Hattı çıkarmadan hemen önce en güncel hali ile backup aldığınızdan emin olun.


  • peki madem  (05.06.22 23:39:32) 
Sorun orda zaten icloudda yer yok. O yüzden yedekleme yapamıyorum.


  • condom kurşunu  (05.06.22 23:47:58) 
iCloud şart değil. Bilgisayara iTunes kurup oraya da yedeklesen olur. Yeni aldığın telefonun iOS sürümü eskisinden güncel olmalı. Aksi halde yedekten geri yüklemez ama yenisini açıp sonu sürüme güncelledikten sonra yine yedekten geri yüklersin. Cevapsız aramaların, oyundaki yüksek skorların bile gelir.


  • himmet dayi  (06.06.22 08:00:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.