Evde Wifi Problemi

Merhaba,
Belli sebeplerden dolayı modemi portmantonun içine ve girişe koyabildik.
Wifi salondan çekiyor ama hız 30 MB'den 6 MB'e düşüyor.
Wifi routerlar işimi çözer mi, hangisi iyidir?

İyi bir Router baya fark eder ama yine de portmantonun içinde olması performansı etkiler.

  • chavezding  (05.06.22 11:27:36)
işini ancak powerline adaptör çözer wifi router çöpe giden para olur.
www.hepsiburada.com

  • jamswety  (05.06.22 14:22:01)
powerline kullanıyorum, çekim gücünü artırma konusunda çok faydalı ancak 200mbitlik internetimi 30mbit civarına düşürüyor.

  • PoscheN  (05.06.22 20:00:24)
Eğer cihazlarınız ile uyumluysa wifi6 modem işinizi çözer bence

  • mephistoo  (05.06.22 21:36:53)