Yurt Dışı Tur Rotası

Bir tura katılmak istiyor arkadaşım, rota şöyle ;

Zagreb – Lübyana – Venedik – Verona – Garda – Milano – Como – Lugano – Cenova – Monte Carlo- Nice – St. Tropez – Cannes - Marsilya – Aix En Provence

700 euro gibi bir fiyat ödenecek, değer mi sizce? Venedik ve Milano'ya gitmiş zaten.

Kac gün? Hepsi bir günse yok. Böyle gezilmez o sehirler. Minnacik Verona'da bile keyifle 2 gün gecirilir.

En az 20 günlük gezi rotasi bu. Cok kisa kaliniyorsa bu yerlerde, insan neyi nerede gördügünü unutur: Sifir ani, üc fotograf, sürekli yol yorgunlugu...
  • buf-e kür  (04.06.22 23:05:59)
Toplam 7 gece.

  • kendi helvasını kavuran zombi  (04.06.22 23:12:06)
7 gün ideal. Lübyana, Garda, Aix En provence zaten çok fazla zaman harcanacak yerler değil. Gittiği yerleri de düşünürsek arkadaşının, değer gibi duruyoru.

  • belirsizlik  (05.06.22 00:04:18)
7 gece çok kısa. Okuyunca yoruldum. Sürekli koşturmaca ve görmüş olmak için görme gezisi bu. En az 15 gün olsaydı iyi olurdu.

  • but that was just a dream  (05.06.22 00:12:38)
Hangi sehirlerde konaklanacak?

Normalde 7 gun bu rota icin sirf meydanlarda foto cekilip donmek icin anca yeter.

Hele gece yolculuk sabah geziyse hic gitmeye gerek yok.
  • brkylmz  (05.06.22 00:36:49)
Şehir seçimleri ve rota iyi ama 7 gün çok kısa. Herkes +1

Fiyat uygun, zaten gidiş geliş uçak yüksek sezonda 250 Euro’dan asagi yok
  • kaptankedi  (05.06.22 02:05:04)